Iskolánk tanulói

1.a

Osztályfőnök: ___

1. ___
2. ___
3. ___
4. ___
5. ___
6. ___
7. ___
8. ___
9. ___
10. ___

2. a

Osztályfőnök: Sebőkné Fodor Gabriella
Osztályfőnök helyettes: Szalontai Evelin

1. Boros Boglárka
2. Boros Gréta
3. Csőri Márk
4. Fedor-Kasza Zsombor
5. Gőcze Szabolcs
6. Hámornyik István
7. Hamza Bianka
8. Horváth Maja
9. Ilosvai Eszter
10. Juhász Krisztina
11. Katona László
12. Kender Kevin
13. Lakatos Fruzsina Petra
14. Mándi Tibor
15. Mester Panna
16. Molitorisz Márk
17. Moravszki Berta
18. Nagyidai Tamás
19. Rékasi Nimród
20. Szekeres Alex
21. Tócsik Zsófia
22. Vida Dorina
23. Volosinovszki Gerda
 

3. a

Osztályfőnök: Csipkésné Sárai Györgyi
Osztályfőnök helyettes: Fülöpné Szűcs Anikó

1. Boja Tamara Zorka
2. Boros Balázs
3. Csáki Dávid
4. Galombos Ádám
5. Helmeczi Eszter Rebeka
6. Illés Kornél
7. Imre Gergő
8. Juhász Elizabet
9. Karahuta Réka
10. Kádár Bence
11. Kovács Áron Zalán
12. Plósz Regina Linda
13. Krakomperger Leila
14. Márton Mona
15. Riegel Lili
16. Smid Balázs
17. Tócsik Krisztina Katalin
18. Villás Levente

3. b

Osztályfőnök: Kerezsi Ilona
Osztályfőnök helyettes: Benyó Lászlóné

1. Déri József
2. Hamza Dániel
3. Hendre Viktória
4. Horváth Viktória
5. Káté Rikárdó Robin
6. Kollonay Nóra
7. Mihalik Levente
8. Molnár Bianka
9. Molnár Dávid
10. Oláh Kamilla
11. Pongó Pál
12. Szűcs Dávid
13. Tóth Eszter Sára
14. Zsigó Jázmin Zsaklin
 

4. a

Osztályfőnök: Pámer Ildikó
Osztályfőnök helyettes: Csomósné Báthori Éva
1. Balogh-Fehér Dávid
2. Boros Barbara
3. Kiss Kristóf Gábor
4. Kiss Melinda
5. Kovács Marcell Zsolt
6. Krajecz Balázs
7. Magyar Miranda
8. Mátyás Nándor
9. Plajos Kornél Botond
10. Rohály Árpád
11. Szalka Melinda
12. Tóth Zsombor
13. Vadász Anna Petra
14. Vári Panka Erina
15. Vass Dávid Róbert
16. Török Márton Levente

4. b

Osztályfőnök: Zeleiné Telepóczki Beáta
Osztályfőnök helyettes: István Jánosné

1. Beláz Zsolt
2. Bláz Krisztián József
3. Huri Blanka Tamara
4. Martin Erika
5. Megyesi László Márk
6. Molnár Kamilla
7. Moravszki Borbála
8. Murányi Roland Gábor
9. Nagyidai Róbert
10. Palicz Martin Zoltán
11. Pócsik Tamás
12. Ricz Nikoletta
13. Hetes Gergő
14. Mihalik Stella
15. Oláh Anett
16. Zsigó Márkó
17. Schlagetter Henrik
18. Simon Zsüliett
 

5.a

Osztályfőnök: Kazár Ildikó
Osztályfőnök helyettes: Szőcs Edit

1. Barócsi Beatrix
2. Bíró Szabolcs
3. Boros Sándor
4. Győri Martin
5. Hámornyik Zoltán
6. Hamza Dominika
7. Hendre Arnold
8. Homonai Fruzsina
9. Huczman Nikoletta Tünde
10. Juhos Máté
11. Kantár Milán
12. Krajecz András
13. Kruták Adorján Zoltán
14. Kulina Anasztázia Regina
15. Ladó Zsanett
16. Lipusz Gergő
17. Nagy Marcell János
18. Répási Levente
19. Riegel Zoltán
20. Tóth Zsuzsanna Erika
21. Vadászi Nóra Erzsébet
22. Vadász Zoltán Attila
23. Varga Róbert
24. Villás Péter
25. Vona Gábor


 

6.a

Osztályfőnök:Orbán Gergely

1. Ács Ramóna
2. Bodnár Dominik
3. Buzga Brigitta
4. Gazdóf Ferenc
5. Gyuró Zsolt
6. Horváth Roland Tamás
7. Huri Panna Dorina
8. Kiss Boglárka
9. Kónya Jázmin Sára
10. Kovács Bendegúz Attila
11. Kovács Réka
12. Lakatos Jázmin
13. Martin Anna Krisztina
14. Tócsik Fruzsina Noémi
15. Tóth Máté Levente
16. Vass Benedek Károly
17. Vona Viktória

6.b

Osztályfőnök:Cservenyák Ottó

1. Bacsó Flóra Erzsébet
2. Bláz Eszter
3. Bódi József Zoltán
4. Csóka Eszter
5. Dara Kitti
6. Hangácsi Viktória
7. Hendre Mária Cintia
8. Hetes Róbert Kevin
9. Jaroscsák Boglárka
10. Kádár Tímea
11. Káté Ruben Milán
12. Magyari Jázmin
13. Mizsei Kitti Klaudia
14. Moravszki Lenke
15. Nagy József
16. Szabó Levente
17. Tóth Zoltán
18. Volosinovszki Ákos
 

7.a

Osztályfőnök:Kormány Hajnalka

1. Balasa Barbara Zsanett
2. Balogh-Fehér Adrienn
3. Buzga Beatrix
4. Fodor Roland
5. Győri Dorka
6. Huczman Viktória Gyöngyike
7.Jónás Lívia Beáta
8. Kalán Boglárka
9. Káté Erik Richárd
10. Mihalik Gábor
11. Molnár Csegő Márk
12. Muszka Vivien
13.Plajos Dominika
14. Radnai Péter
15. Szikszai Laura
16. Tóth Marica
17.Vitányi Sándor Olivér
18. Zsófi Alexandra
 

8.a

Osztályfőnök:Gál Csaba

1. Bodnár Levente
2. Fülöp Edina
3. Katona Barbara
4. Kisari Zsófia
5. Kiss Szabolcs
6. Lengyel Dóra Alexandra
7. Makara István
8. Nagyidai Viktória
9. Orosz Dorina
10. Reha Odett
11. Rékasi Milán
12. Sebők Bendegúz
13. Szabó Tamara Dóra
14. Szalka Bálint
15. Tóth Pauletta
16. Zsigó Zsálya Borbála

8.b

Osztályfőnök:Csákányi Istvánné

1. Bacskai Viktória
2. Balogh Anita
3. Berki Viktória Dalma
4. Bódi Ramóna Viola
5. Dankó Csaba László
6. Déri Anikó Anett
7. Hendre Andrea
8. Hendre Bianka
9. Horváth Dániel
10. Klepács Kevin
11. Lian Yize
12. Orosz Kleopátra Erzsébet
13. Pócsik Martin
14. Pongó Kevin
15. Smidt Nikolett
16. Szűcs Ákos
17. Szűcs Tamás
18. Vadászi Nikoletta
19. Zsigó Vanessza Valentina