A Tagintézményben dolgozó pedagógusok

Tamás Csaba


Tagintézmény-vezető
szakos tanár

Fogadóóra: kedd 3. óra

Bacskai János


magyar-történelem szakos tanár
Fogadóóra: Kedd 5 . óra

Benczúr Sándor


tanító rajz szakos tanár
Fogadóóra: hétfő 6. óra

Boldizsár Mónika Éva


Angol szakos tanár
Fogadóóra: szerda 2. óra

Cservenyák Ottó


biológia-testnevelés szakos tanár
Fogadóóra: csütörtök 2. óra

Csipkésné Sárai Györgyi


tanító
Fogadóóra: kedd 7. óra

Csomósné Báthori Éva


tanító
Fogadóóra: kedd 6. óra

Fülöpné Szűcs Anikó


tanító
közoktatás-vezető

Fogadóóra: szerda 4. óra

Gál Csaba


történelem-földrajz szakos tanár
Fogadóóra: kedd 6. óra

Hajduné Mészáros Judit


tanító
könyvtáros-informatikus, pedagógia tanár

Fogadóóra: csötörtök 1. óra

István Jánosné


tanító
Fogadóóra: csütörtök 5. óra

Kasik Tünde


történelem-művelődésszervező szakos tanár
Fogadóóra: szerda 5. óra

Kazár Ildikó


tanító
magyar nyelv és –irodalom szakos tanár

Fogadóóra: szerda 2. óra

Kerék Annamária


ének-zene szakos tanár
Fogadóóra: szerda 7. óra

Kissné Sitku Szilvia


angol-magyar szakos tanár
az inkluzív nevelés mestertanára
angol MSC

Fogadóóra: szerda 6. óra

Kormány Hajnalka


magyar nyelv és –irodalom
angol nyelv és –irodalom szakos tanár MSC

Fogadóóra: szerda 5. óra

Kovácsné Haraszki Klára


matematika-fizika szakos tanár
Fogadóóra: hétfő 5. óra

Lukács Erika


matematika-fizika szakos tanár
Fogadóóra: szerda 4. óra

Orbán Gergely


francia-történelem szakos tanár
informatika MSC

Fogadóóra: hétfő 2. óra

Pámer Ildikó


tanító
francia nyelvtanár
jogi szakokleveles családvédelmi tanácsadó
inkluzív nevelés tanára
Fogadóóra: hétfő 4. óra

Pazonyiné Rajzinger Tímea


tanító
angol műveltségi terület
magyar nyelv és irodalom műveltségi terület
okleveles pedagógustanár
Fogadóóra: kedd 5. óra

Sebőkné Fodor Gabriella


tanító
technika műveltségterület

Fogadóóra: szerda 4. óra

Szalontai Evelin


tanító
földrajz-francia szakos tanár
szociálpedagógus

Fogadóóra: hétfő 3. óra

Tanyi Judit


testnevelés-orosz-német szakos tanár
Fogadóóra: hétfő 3. óra

Zeleiné Telepóczki Beáta


tanító
roma-társadalomismeret szakos pedagógus
okleveles pedagógustanár

Fogadóóra: A hét kedd 4. óra B hét szerda 6. óra