Szőlőszem és szőlőfürt avató 2019

Halloween party 2019
2019-10-25

Szőlőszem és szőlőfürt avató 2019

Iskolánkban hagyomány, hogy az első és ötödikes diákokat ünnepélyes keretek között igazi Szőlőskerti diákokká avatjuk.

Az idei tanévben október 15-én került sor a Szőlőszem és Szőlőfürt Avató Ünnepségünkre. Az avatottak táncos produkciókkal készültek, amit nagy érdeklődéssel és hatalmas tapssal jutalmazott a közönség. A műsorszámok után a próbatételek következtek. A gyerekek ügyességi játékok során bizonyíthatták a rátermettségüket. Aki a próbatételeket teljesítette, esküt tett az iskola diákjai és a szülők előtt. Az avatás végén a tanulók már teljes jogú Szőlőskerti diákként kapták meg az iskolánk logójával ellátott nyakkendőket és sálakat, melyeket büszkén köthettek a nyakukba. A vidám délutánt az osztályokon belüli ünnepséggel tették még emlékezetesebbé.

A rendezvényen készült további fényképek megtekinthetők az iskola Facebook oldalán