OKTÓBERI PROGRAMOK
Szőlőszem és szőlőfürt avató 2019
2019-10-16

Országos könyvtári napok 2019

Mint minden évben, idén is csatlakozott könyvtárunk az Országos Könyvtári Napok rendezvényeihez, melynek idei fő témája a környezetvédelem volt.

Ennek érdekében olyan programot állítottunk össze, ahol értékes ismeretekkel gyarapíthatták tanulóink tudásukat. Ebben segítségünkre volt Petrilláné Bartha Enikő, a Nyírerdő Zrt Erdei Iskolájának vezetője. Ő az erdők élővilágáról tartott színes, interaktív előadást a gyerekeknek.
Másik vendégünk Helmeczi Istvánné Gálik Margit írónő és pedagógus volt. Meseterápia című előadásában bemutatta, hogy a meséknek mekkora szerepe van a gyermekek érzelmi intelligenciájának fejlődésében. Az iskolai könyvtárban megrendezésre került mesedélután résztvevői a 2. osztályos tanulók voltak.

A rendezvényen készült további fényképek megtekinthetők az iskola Facebook oldalán