Szőlőszem és szőlőfürt avató 2019
NOVEMBERI PROGRAMOK
2019-11-01

Halloween party 2019

Október 24-én rendeztük meg iskolánkban a Halloween partyt. Intézményünkben évek óta hagyomány, hogy az angolos osztályokra építve a brit kultúrát igyekszünk közelebb hozni diákjainkhoz rendezvényeink kapcsán is.

A nap programjait a Kendermorzsa tánccsoport előadása nyitotta meg. Majd a rémséges jelmezverseny, almahalászat, online kvíz, ügyességi feladatok, szabaduló szoba, tökfaragás, játékos angol feladatok színesítették a délutánt. A legrémisztőbb címet a következő versenyzők zsebelték be.

1. helyezett: Rácz Vince 3. a
  2. helyezett: Bogdányi Vilmos 6. a
  3. helyezett: Bogdányi Vince 6. a

A különdíjasaink: Piroch Flóra, Kecskeméti Lilien és Rácz Emese lettek.

A legszebb töklámpásokat Zajácz Ádám, Csőri Márk és Kecskeméti Lilien készítette.

Egy jól sikerült, hangulatos délutánnak lehettünk részesei. Köszönet érte a szervezőknek!

A rendezvényen készült további fényképek megtekinthetők az iskola Facebook oldalán