Tehetségnap
Szőlőszem és szőlőfürt avató
2018-10-04

Sportnap

Szeptember 28-án – sem unatkoztunk……

Délelőtt csak három óra volt megtartva.  Tíz és tíz harminc között körbefutottuk az iskolát. Ezután ellátogattak hozzánk a Fatum- Nyíregyháza ötszörös bajnok és hatszoros kupagyőztes női röplabdacsapatának tagjai: Hollósy László edző, Inneh-Varga Eliza, Tóth Fruzsina, Szabó Lili játékosok. A tornateremben tartottak bemutatót. Nemcsak ők játszottak, hanem diáktársainkat is „befogták”, és megmutatták az ütésfajtákat, ezzel kedvet csinálva a sportághoz. Utána az aulában lehetett velük beszélgetni. Szívesen válaszoltak minden kérdésre, illetve bemutatták a csapat távollévő tagjait. 11:20-tól az ebédlőben meg lehetett kóstolni az összevágott gyümölcsöket. 14 órától volt a lecsófőző verseny az érdeklődő osztályok számára. Négy csapat vállalta, hogy elkészíti ezt a népszerű eledelt. A nap folyamán még Molnár Bálint Olekszanderkovics az alsósok számára tartott karatebemutatót a tornateremben, melyet beszélgetés követett.