Állatok világnapja
Október 23
2018-10-24

Pályaválasztási nap

Október 13-án – szombaton – tartottuk a pályaválasztási napot, melynek keretében minden osztály ellátogatott valahova.

Az elsősök az iskolához közel lévő kisebb üzletekbe, illetve a postára látogattak.

A másodikosok, a 4.a-sok illetve a 7. évfolyam a tűzoltóságra ment, ahol Jaroscsák Boglárka otthonosan mozgott (mivel édesapja ott dolgozik). A hetedikesek az oda-vissza utat bringával tették meg.

A 3. osztály tanulói a mezőgazdasággal ismerkedtek, melynek keretein belül almát szedtek.

A 4.b-sek a Coop szupermarketet keresték fel, ahol betekinthettek a kereskedelem rejtelmeibe.

Az 5. ások  A Bánki Donát középiskolába bringáztak, ahol a műszaki szakmák oktatásába láthattak bele.

Az 5. bések a Hímesi Hímezdébe látogattak.

A 6. ások a Benyó autószervíz felé vették az irányt.

A 8.ások az élményfürdőbe látogattak, ahol a fürdőgyógyászatból kaptak ízelítőt.