Szőlőszem-érlelő tábor 2017
2017-09-02

TANÉVNYITÓ

A 2017/2018-as tanév szeptember 1-jén, pénteken kezdődött.

Az időjárás kegyes volt hozzánk, így az udvaron tartottuk az tanévnyitó ünnepséget. A Himnusz után az elsősök aranyos műsorral kedveskedtek nekünk, amelyben szerepeltek negyedikes diákok is. Ezután egy kis ajándékot – sapkát és színes ceruzát – kaptak az iskolától, amelyet Fülöp Edina és Sebők Bendegúz 8.a osztályos tanulók adtak át. A műsor után Tamás Csaba, az új tagintézmény-vezető megnyitotta a tanévet. Az osztályok elvonultak a termükbe, és az osztályfőnökök ismertették a tanévvel kapcsolatos legfontosabb tudnivalókat, illetve minden diák megkapta a tankönyveket, így szeptember 4-e óta ezerrel dübörög a tanév.

Írta: Moravszki Lenke, Huri Panna, Lakatos Jázmin, Volosinovszki Ákos, Tóth Zoltán, Martin Anna