A tanév rendje
TANÉVNYITÓ
2017-09-03

Szőlőszem-érlelő tábor 2017

Iskolánkban évek óta hagyomány hogy az első osztályosok háromnapos táborban vesznek részt

Iskolánkban évek óta hagyomány, hogy az első osztályosok háromnapos táborban vesznek részt, amelynek keretein belül megismerkednek egymással, a tanító nénikkel és az iskolával. Ezen a nyáron augusztus 28-30-ig tartott a tábor. Az apróságok minden nap 8-tól 12-ig tartózkodtak az intézményben. Mind a három napon érdekes programok vártak rájuk pl.: közösségépítő játékok, népi gyermekjátékok, sport, kézműves foglalkozás. Közben készültek a tanévnyitó ünnepségre. A legnépszerűbb program a Vadasparkban tett látogatás volt, ezzel zárult a tábor. Az elsős tanító nénik: Fülöpné Szűcs Anikó, István Jánosné, a munkájukat Kasik Tünde segítette. E három napnak köszönhetően a kicsik már úgy érkeztek a tanévnyitóra, mint akik tudják, hogy itthon vannak.